banner30

banner33

19 Eylül 2019 Perşembe

Milletvekili aday adaylarına çok özel fırsat

Türkiye seçim havasına girdi. Aday adaylığını açıklayanların sayısı her geçen gün artıyor.Bu yıl siyasi partilere aday adaylığı için rekor düzeyde başvuru bekleniyor. 7 Haziran 2015 Genel seçimleri için hazırlanan www.secimduellosu.com adlı portal milletvekili aday adaylığı yarışına “seçim düellosu” özelliğiyle yeni bir açılım kazandırıyor.

05 Şubat 2015 Perşembe 12:31
Milletvekili aday adaylarına çok özel fırsat
2015 Genel Seçimleri için hazırlanmış olan portalda milletvekili aday adayları için potansiyel düellolar oluşturulabiliyor ya da aktif düellolarda oy kullanılarak aday adayları desteklenebiliyor.
Aday tanıtım portal çalışmalarıın dışında farklı bir kurgu ve portal fikriyle hayata geçirilen uygulamada online seçim anketleri, aday destekleme ve sosyal ağlarda paylaşım, detaylı aday tanıtımları yer alırken her aday seçim bölgesindekindeki diğer adaylarla 48 saat süreyle aktif düello yapıyor. Düellolar portal kullanıcıları tarafından verilen oylarla gerçekleşiyor ve sonuçları adaylara ait sayfalarda yer alıyor. Secimduellosu.com un önemli birm özelliği de son derece titiz bir tasarım ve yazılım çalışması sonucu ortaya çıkarılmış olması ve profesyonel bir çizgide yer alması.
Özgün bir fikir üzerine kurulan secimduellosu.com, seçim yarışında yer alan tüm aday adaylarının kendi partilerindeki diğer aday adayları ve sonrasında da rakip partilerin milletvekili adaylarıyla girişecekleri mücadeleyi gelişmiş teknolojisiyle farklı bir mecraya da taşıyor.
secimduellosu.com basit bir ana fikir üzerinden şekillendirilmiş “Her parti kendisi için en güçlü adayı belirlemek”, “her aday adayı kendisini partisine ispatlamak ve aday olmak” “her aday seçmenin güvenini kazanıp desteğini almak ve sonunda seçimden zaferle çıkarak partisiyle birlikte Türkiye’nin yönetimini üstlenmek” "her seçmen de ülkesine en iyi hizmeti getireceğini düşündüğü siyasi görüşlerine uygun bir adayın milletvekilliğini kazanmasını” ister.
secimduellosu.com bu isteklerin hepsine, geliştirdiği online mekanizmalarla cevap vermeyi hedefliyor.
Aday adaylarına ücretsiz profil yayınlama hizmeti sunan www.secimduellosu.com detaylı tanıtım, özgeçmiş ve video yayınlama özelliklerini ise ücretli servisler olarak üyesi bulunduğu www.hemenyayınla.com networkü üzerinden sağlıyor.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GÜNCEL HABERLER
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV