banner30

banner33

19 Eylül 2019 Perşembe

Milletvekili.tv ile bilinçli seçmene ulaşın

Milletvekili Adayları www.milletvekili.tv’de “bilinçli seçmenle” buluşuyor…

05 Şubat 2015 Perşembe 15:18
Milletvekili.tv ile bilinçli seçmene ulaşın
  Milletvekili Aday adayı ve adaylar için hazırlanan bu portal ilginç özellikleriyle dikkat çekiyor. Adayları kişisel özelliklerine göre karşılaştırabilme ve her seçim bölgesine özel akıllı anket uygulamasıyla seçmenlerin işini oldukça kolaylaştıracak bir platform olarak öne çıkan milletvekili. tv portalı sosyal medya araçlarıyla da tam bütünleşmiş çalışıyor.

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri öncesi milletvekili aday adayı ve adaylar, kendilerini internet ortamında tanıtıyor, yenilikçi soysal ağ araçları, video mesajlar, fotoğraf galerileri ve projeleriyle “seçmenle” buluşuyor…
Genel seçimler yaklaşırken milletvekili aday adayı ve adaylar, seçmene ulaşabilmek için özellikle internet ortamını yoğun bir şekilde kullanmaya başladı.
www.milletvekili.tv portalı yenilikçi internet araçlarıyla dikkat çekiyor.
Site; seçmenlerin internet ortamında, bulundukları bölgedeki adaylara 24 saat ulaşabilmesini sağlıyor. Türkiye’nin her seçim bölgesinin yer aldığı Sitede, seçmen, hakkında bilgi almak istediği adayın sayfasına girerek adayın özgeçmişinden projelerinin ne olduğuna kadar birçok bilgiye ulaşabiliyor. Ayrıca, adayların profil sayfalarında yer alan destekleme ve mesaj gönderme araçlarıyla oluşan veriler ve anket verileri sanal ortamda seçmenin nabzını ortaya koyuyor.
2011 genel seçimlerinde günlük 1,5 milyon tekil kullanıcı sayısına ulaşan ve seçimlerin tam anlamıyla nabzını tutan www.milletvekili.tv portalı 2015 genel seçimlerinde, her biri ayrı faaliyet alanları içerisinde uzmanlaşmış olan MTY Bilişim-Refleks Medya-Omedya ve DS Office firmalarının işbirliğiyle oluşturulan Türkiye’nin en büyük haber ve internet bilgi ağının de en önemli parçası olma özelliğini taşıyor. 
Adayların anlattıklarıyla yetinmeyen ziyaretçiler, sitede yer alan iletişim formunu kullanarak adaylara soru sorabiliyor; projeleriyle ilgili ayrıntılı bilgi isteyebiliyor. 
Proje hakkında bilgi veren Portal Yöneticileri, tamamen son teknoloji kullanarak güvenli bir iletişim ortayı kurmayı hedeflediklerini belirtken, kişi kontrol sistemleriyle anket ve destekleme oranlarının olabildiğince güvenli yapılabilmesi üzerinde çalıştıklarını ifade ettiler.
Portalda aday adayı ve adayların adayların; hedef kitlelerine ekonomik ve etkili ulaşabilmeleri, seçmenlerin de kendi bölgelerinden aday olan tüm isimleri ve onların projelerini yakından tanıyıp ona göre sağlıklı karar vererek oylarını kullanmalarını sağlamayı hedeflediklerini vurgulayan Portal Yöneticileri, tamamen şeffaf bir kurguya sahip olan www.milletvekili.tv’nin bütün partilere, aday adayı ve adaylara açık bir platform olduğunu ifade ettiler. 

İletişim Bilgileri:
www.milletvekili.tv

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GÜNCEL HABERLER
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Ülkenin Aracını Kullanıyorsunuz?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV